Strona: ESC- Erasmus Social Club / Dział Współpracy Międzynarodowej

ESC- Erasmus Social Club

2017-10-17

22.06.2017 roku do organizacji studenckich, działających na naszej uczelni dołączyło stowarzyszenie „ERASMUS SOCIAL CLUB” (ESC).

Celem naszego stowarzyszenia jest opieka nad przyjeżdzającymi studentami - Erasmusami z różnych krajów na Politechnikę Rzeszowską. W tym roku każdy ma okazję spotkać na korytarzach uczelni studentów z Hiszpanii, Portugalii, Turcji, Włoch, Gruzji, Słowacji i Kazachstanu. Wszystkie działania studentów w organizacji są wykonywane  nieodpłatnie w myśl hasła „Students helping Students”.

Działania podejmowane przez nasze stowarzyszenie mają za zadanie zachęcenie studentów, którzy wybrali Politechnikę Rzeszowską jako miejsce docelowe swojej mobilności Erasmus, do aktywnego udziału w życiu akademickim i studenckim. Poprzez organizowanie wydarzeń kulturalnych, ale również przez doraźną pomoc w codziennych problemach i dylematach chcemy, by goszczący u nas Erasmusi z uśmiechem na twarzy wspominali w przyszłości pobyt  na Politechnice Rzeszowskiej i rekomendowali innym osobom wybór naszej uczelni.  Chcemy zachęcać studentów Erasmus do poznawania Rzeszowa i jego okolic.

Nowe znajomości, poznawanie innych kultur i przede wszystkim dobra zabawa, to adekwatna korzyść z poniesionej pracy członków ESC.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do śledzenia naszej strony esc_kwadrat_standard.png na facebook’u:

Erasmus Social Club Rzeszów

Sprawdzajcie dodawane posty, gdyż niebawem ruszy rekrutacja do ESC!

Poniżej zdjęcia z naszej paintballowej bitwy w Malawie.

tekst: Joanna Kulczycka, studentka lotnictwa