Strona: Studia w Chinach / Dział Współpracy Międzynarodowej

Plakat -Chiny

STUDENCI !!!
SEMESTR W CHINACH
od lutego 2018 r. do lipca 2018 r.

HUAZHONG UNIVERSITY OF SCIENCE AND TECHNOLOGY, WUHAN

Wymagania:
  • co najmniej II rok studiów I stopnia
  • zgoda dziekana
  • dobra średnia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Termin składania podań: 20 października 2017 r. (piątek)  do godz. 15:00.
Spotkanie informacyjne: 10 października 2017 r., godz. 12:00, sala P-24, (VI piętro)
Podanie wzór podania należy kierować do Prorektora ds. Współpracy Międzynarodowej – prof.dr. hab. Grzegorza Ostasza

Składanie podań i szczegółowe informacje: Dział Współpracy Międzynarodowej, bud.V, pok. 213.

Zasady kwalifikacji i zaliczania okresu studiów w ramach umowy z Huazhong University of Science and Technology w Wuhan – Chiny

1. Student ubiegający się o wyjazd na Huazhong University musi spełniać następujące kryteria formalne:
    1. złożyć podanie zgodne ze wzorem,
    2. być w momencie wyjazdu studentem co najmniej drugiego roku studiów I stopnia
  2. Kryteria kwalifikacji:
    1. średnia ocen z toku studiów oraz za ostatni semestr, wyliczona i potwierdzona przez dziekanat,
    2. zgoda dziekana na wyjazd,
    3. znajomość języka angielskiego na poziomie B2, potwierdzona przez lektora.
  3. Zasady wyjazdu:
    1. student może wyjechać do uczelni chińskiej na okres  jednego semestru,
    2. uczelnia nie pokrywa kosztów przejazdu do Chin i z powrotem,
    3. strona chińska zapewnia zakwaterowanie i ubezpieczenie.
  4. Zasady zaliczania okresu studiów w Chinach reguluje paragraf 41 regulaminu studiów.
Po powrocie z Chin student ma obowiązek przedstawić dokument potwierdzający zaliczenie przedmiotów (Transcript of Records)  wraz z liczbą zdobytych punktów .
Strona www Huazhong University: http://english.hust.edu.cn/
Wzór podania dostępny w zakładce - Do pobrania.