Strona: Studenci ESC z Eramsusami z Gruzji i Turcji w I LO / Dział Współpracy Międzynarodowej

Studenci ESC z Eramsusami z Gruzji i Turcji w I LO

2017-11-17

W dniu 16.11.2017 r. nasi zagraniczni studenci z programu Erasmus + wraz ze studentami z Erasmus Social Club, odwiedzili I Liceum Ogólnokształcące- jedną z najstarszych szkół w Rzeszowie. Studenci z Turcji oraz Gruzji, przygotowali prezentacje o swoich krajach, przedstawiając ich ciekawą historię, kulturę i regionalne potrawy. Łamali stereotypy dotyczące życia w ich krajach, zachęceni przez zgromadzoną na wykładzie młodzież zaprezentowali jak się tańczy! Uczniowie klas drugich z uwagą i zaciekawieniem słuchali wszystkiego, co nasi goście starali się im przekazać, nie ukrywając przy tym zaskoczenia niektórymi informacjami. Mamy wielką nadzieję, tak samo zresztą jak uczniowie, wrócić tam po raz kolejny z nowymi studentami z innych krajów! Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i do zobaczenia niedługo!