Strona: Szkolenie BIP dla studentów "Responsible Consumption and Production", Portugalia / Dział Współpracy Międzynarodowej

2024-04-18
, red.  Joanna Ruszel

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu odbywającym się  w ramach projektu Blended Intensive Program (BIP) pt. „Responsible Consumption and Production”

Szkolenie przeznaczone jest dla studentów kierunków inżynierskich, technicznych, a także kierunków związanych z zarządzaniem i projektowaniem.

Czas trwania szkolenia wynosi 5 tygodni, przy czym 7 dni (łącznie z podróżą) odbywa się w Polytechnic University of Cávado and Ave (IPCA), Portugalia, pozostałe 4 tygodni to zajęcia online. Planowany termin wyjazdu do Portugalii jest od 27 do 31 maja 2024 r.

Zakwalifikowany uczestnik szkolenia otrzymuje ze środków projektu Erasmus+ diety pobytowe.

Wymagane dokumenty

Podanie wg. wzoru, adresowane do prof. Grzegorza Ostasza - prorektora ds. studenckich,

złożone do Działu Współpracy Międzynarodowej, bud. V, pokój 212, musi zawierać:

• zgodę dziekana macierzystego wydziału,
  • poświadczoną przez dziekanat informację o braku niedopuszczalnych regulaminem studiów zaległości oraz średnią ważoną ocen z semestru poprzedzającego rekrutację na BIP,
  • uzasadnienie chęci uczestnictwa w szkoleniu.

Termin składania dokumentów do: 24.04.2024 r.