Strona: Do zobaczenia Erasmusi / Dział Współpracy Międzynarodowej

Do zobaczenia Erasmusi

2023-07-11
, red.  Monika Stanisz

Naszym tańcem narodowym pożegnaliśmy studentów programu Erasmus. Część z nich była z nami od początku roku akademickiego, a część przyjechała na semestr letni. Łącznie 48 studentów zakończyło studia w ramach programu Erasmus na Politechnice. Mamy nadzieję, że czas spędzony wymianie zawsze zostanie w ich pamięci. Z niektórymi zobaczymy się w kolejnym semestrze roku akademickiego 2023/24 gdyż cześć studentów ponownie wybrała Politechnikę na uczelnię, w której zrealizuje swoją mobilność. Dlatego mówimy do zobaczenia!