Strona: Wizyty w ramach Erasmusa pozaeuropejskiego w listopadzie / Dział Współpracy Międzynarodowej

Wizyty w ramach Erasmusa pozaeuropejskiego w listopadzie

2023-11-18
, red.  Monika Stanisz

Listopad obfitował w przyjęcia pracowników z uczelni partnerskich w ramach Akcji 1 programu Erasmus KA171.

Przyjechało łącznie 4 pracowników dydaktycznych w celu przeprowadzenia wykładów.

Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa przyjął pracownika z Azerbaijan Technical University - Azerbejżdżan, a także 2 pracowników Sumy State University - Ukraina. Opiekunami merytorycznymi byli odpowiednio prog. Andrzej Dzierwa i prof. Katarzyna Antosz.

Wydział Elektrotechniki i Informatyki gościł pracownika Georgian American University – Gruzja. Opiekunem merytorycznym był prof. Sławomir Samolej.