Strona: Zaproszenie na "The Online ‎International Winter School TUCN 2023" / Dział Współpracy Międzynarodowej

Zaproszenie na "The Online ‎International Winter School TUCN 2023"

2023-11-30

Universidatea Tecnica din Cluj Napoca (Rumunia) zaprasza studentów i wykładowców do udziału w dwudniowym wydarzeniu „Internetowa międzynarodowa szkoła zimowa TUCN 2023” zatytułowanym „Odkrywanie przyszłości: sztuczna inteligencja, cyfrowe bliźniaki i automatyzacja”!

Szkoła zimowa odbędzie się w trybie online, w dniach 7-8 grudnia 2023 r

Wydarzenie to poświęcone jest badaniu najnowocześniejszych tematów w zakresie sztucznej inteligencji, cyfrowych bliźniaków i automatyzacji, koncentrując się na ich wpływie transformacyjnym na różne sektory, w tym inżynierię, planowanie urbanistyczne i zrównoważony rozwój.

Uczestnicy zainteresowani wzięciem udziału w trzydniowym wydarzeniu proszeni są o wypełnienie następujących formularzy rejestracyjnych:

Dzień 1: formularz rejestracyjny dostępu 1

Dzień 2: formularz rejestracyjny dostępu 2

Wydarzenie ma charakter wirtualny i bezpłatny. Dla zainteresowanych możliwość wystawienia certyfikatu uczestnictwa.

Szczegółowe informacje na te tematy i harmonogram dnia znajdziesz tutaj

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wydarzenia, prosimy o kontakt e-mailowy:
Summer.School@staff.utcluj.ro